Biedrība Vislielākā dāvana apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs iesniedzat saistībā ar vislielakadavana.lv vietnes lietošanu, jebkādu pieejamo materiālu lejupielādi un jebkādu saziņas rīku izmantošanu vietnē, tiek ievākt, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar Eiropas Savienības personas datu aizsardzības normatīvo aktu prasībām.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiks apstrādāti un uzglabāti uz laiku, kas atbilst šeit norādītajam nolūkam, un glabājas tik ilgi, cik tas ir nepieciešams.

Ievāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot, ja tas ir nepieciešams datu apstrādei šeit norādītajam mērķim, vai gadījumā, ja šādu pienākumu uzliek spēkā esošie normatīvie akti.

Jums ir tiesības jebkurā brīdī pieprasīt Jūsu datu aktualizāciju, informāciju par Jūsu personas datu izmantošanu, kā arī pieprasīt Jūsu datu dzēšanu.

Piekrītu

Lieliski jaunumi!

01/10/2018
Lieliski jaunumi!

Lieliski jaunumi! Materiāli skolotājiem jau ir Latvijā (gan latviešu, gan krievu valodās, bukleti, Bībeles). Tas nozīmē, ka laiks gatavoties jaunajai sezonai. Tāpēc, mīļie draugi, padomājiet un, ja jums kaut ko vajag, droši vērsieties pie Viktorijas Bortko, un mēs centīsimies visu pēc iespējas ātrāk nokārtot.

Jaunākas ziņas

Pateicība un Lūgšana par projektu Vislielākā Dāvana
Pateicība un Lūgšana par projektu Vislielākā Dāvana

Tuvojoties jaunajam, visaktīvākajam projekta "Vislielākā Dāvana" sezonas posmam, mēs gribētu aicināt Jūs pateikties Dievam, mūsu mīļajam Kungam,...

Turpināt lasīt
Pievienojaties lūgšanu tīklam
Pievienojaties lūgšanu tīklam

Vēlamies informēt, ka ir sākusies pieteikumu pieņemšanaTurpināt lasīt

"es arī nebeidzu pateikties Dievam par jums, pieminēdams jūs savās lūgšanās,"  Efeziešiem 1:16
"es arī nebeidzu pateikties Dievam par jums, pieminēdams jūs savās lūgšanās," Efeziešiem 1:16

Lūgšana, tas ir dvēseles kliedziens, jo patiesāka, jo klusāka. Jaunā sezona nav aiz kalniem un mums ir nepieciešamas jūsu lūgšanas. Visu spēj pa...

Turpināt lasīt
Participate

Pievienojies mūsu lūgšanu tīklam

Lūdz par Projektu Vislielākā Dāvana visa gada laikā

Biedrība "Vislielākā dāvana" ir dibināta 14.09.2017. ar mērķi realizēt projektu "Vislielākā dāvana" Latvijā un pasludināt Evanģēlija vēsti cilvēkiem.

Projekta Vislielākā Dāvana komanda
Kontakti

Tālrunis+371 26445107+371 26375380
E-pasts
vislielakadavana@gmail.com

Rekvizīti

Biedrība "Vislielākā dāvana"
Reģ.nr. 40008268395
Avotu iela 68-3, Rīga, LV-1009
Swedbank, HABALV22
Konta Nr. : LV88HABA0551044170584