Biedrība Vislielākā dāvana apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs iesniedzat saistībā ar vislielakadavana.lv vietnes lietošanu, jebkādu pieejamo materiālu lejupielādi un jebkādu saziņas rīku izmantošanu vietnē, tiek ievākt, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar Eiropas Savienības personas datu aizsardzības normatīvo aktu prasībām.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiks apstrādāti un uzglabāti uz laiku, kas atbilst šeit norādītajam nolūkam, un glabājas tik ilgi, cik tas ir nepieciešams.

Ievāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot, ja tas ir nepieciešams datu apstrādei šeit norādītajam mērķim, vai gadījumā, ja šādu pienākumu uzliek spēkā esošie normatīvie akti.

Jums ir tiesības jebkurā brīdī pieprasīt Jūsu datu aktualizāciju, informāciju par Jūsu personas datu izmantošanu, kā arī pieprasīt Jūsu datu dzēšanu.

Piekrītu

Pieteikšanās projektam "Vislielākā Dāvana" 2019

09/09/2019
Pieteikšanās projektam "Vislielākā Dāvana" 2019
Cien., esošie un potenciālie projekta "Vislielākā dāvana" kalpošanas partneri! 

Arī šogad ar Dieva žēlastību ir sākusies projekta "Vislielākā dāvana" 2019./2020.gada sezona Latvijā. Šī projekta ietvaros ar starptautiskās organizācijas "Samariešu soma" (Samaritan's Purse) atbalstu Latvijā jau kopš 1997.gada bērniem ir iespēja uzzināt par Dieva mīlestību un dzirdēt Evaņģēlija vēsti, saņemot dāvaniņu iesaiņotu kurpju kastē, ko sarūpē ģimenes dažādās pasaules valstīs (ASV, Lielbritānijā, Vācijā u.c.). Pēc dāvaniņu saņemšanas bērni tiek aicināti piedalīties 12 nodarbību māceklības programmā "Lielākais ceļojums", kur bērniem ir iespēja dzirdēt vēsti par Jēzus Kristus mīlestību.

Šīs dāvanas (bērniem vecumā 2-14 gadi) ir pieejamas kalpošanas partneriem (draudzēm, kristīgām organizācijām u.c.) kopā ar literatūru par Evaņģēliju un 12 nodarbību māceklības programmas bērniem “Lielākais ceļojums” materiāliem latviešu un krievu valodās, un tas viss ir bezmaksas. Visbiežāk dāvanas bērniem tiek pasniegtas Ziemassvētku laikā, iekļaujot dāvanu pasniegšanas pasākumā dažāda veida aktivitātes (ludziņas, dziesmas, spēles u.tml..), savukārt pēc tam noris 12 nodarbību māceklības programma, mācības pabeidzot ar svinīgu sertifikāta un Jaunās derības pasniegšanu bērnam.

Lūk, dažas liecības no pagājušā gada:
- "Vispirms apmācības ļoti ietekmē bērnus, viņi ar prieku klausās visus stāstus, pateicas par brīnišķīgajiem materiāliem."
- "Viena skolas vecuma meitenīte ļoti tobrīd bija aizrāvusies ar unicorn (vienradžiem). Viņas kastē tieši bija blociņš ar vienradzi. Tas likās ļoti īpaši, ka bērns, kurš nepazīst viņu, ir ielicis tieši to, kas viņai patīk. Kādam zēnam tieši vajadzēja sporta apavus. Kastē izrādījās precīzi viņa izmēram atbilstošas botes."
- "Daži bērni pēc tā, kad pieņēma Jēzu savās sirdīs, saprata, ka sist otram, melot un zagt ir grēks un ka tas ir slikti. Viņi dalījās un teica, ka to vairs nedara."
- "Draudze tieši darbojoties priekš bērniem, kļuva saliedētāka un draudzīgāka."
- "Paldies Dievam par šo vienu ģimeni, kurai šīs apmācības bija svarīgas un vajadzīgas. Kaut arī bērns ir ar invaliditāti, viņš bija prasījis mātei lai viņu aizved uz šīm nodarbībām. Ir prieks censties, ja kādam no tā labums."

Ja Jūsu draudze vai organizācija jūt aicinājumu dalīties Evaņģēlijā ar bērniem, kuri iepriekš nav saņēmuši šīs dāvanas un nav dzirdējuši par Dieva mīlestību, esiet aicināti pieteikties projektam "Vislielākā dāvana", aizpildot elektronisko pieteikuma formu līdz š.g. 6.oktobrim. Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT vai projekta "Vislielākā dāvana" mājas lapā www.vislielakadavana.lv sadaļā “Jaunākās ziņas”.     

Viens no nosacījumiem, lai partneris varētu saņemt dāvaniņas ir obligāta dalība kalpošanas partneru apmācībās. Apmācības ir paredzētas, lai palīdzētu partnerim sagatavoties projekta "Vislielākā dāvana" īstenošanai (paralēli norisināsies apmācības evaņģelizācijas pasākuma organizatoriem un apmācības programmas “Lielākais ceļojums” skolotājiem). 

Pēc pieteikuma saņemšanas Jums tiks nosūtīta informācija par projekta apstiprināšanu un ielūgums uz apmācībām (~oktobra beigās). Lūdzu jau tagad atzīmējiet plānotos apmācību datumus savos kalendāros. Ja evaņģelizācijas pasākuma organizatori un apmācību programmas “Lielākais ceļojums” skolotāji kādu iemeslu dēļ nevarēs apmeklēt sava reģiona apmācības, tad var piedalīties cita reģiona apmācībās. Precīza informācija par apmācību norises vietu, laikiem un pieteikšanās kārtību tiks nosūtīta vēlāk kopā ar ielūgumu.

Apmācības notiks:
LATGALES REĢIONĀ - 02.11. Daugavpilī
VIDZEMES REĢIONĀ - 16.11. Valmierā 
ZEMGALE REĢIONĀ - 23.11. Jelgavā
KURZEME REĢIONĀ - 23.11. Ventspilī
RĪGĀ - 30.11.  

Aptuveni decembra otrajā nedēļā dāvaniņas tiek atvestas uz Latviju un tiek plānota to izsniegšana, vienojoties ar partneri par dāvanu saņemšanas laiku un vietu katrā reģionā (plānotas 4 noliktavas: Jelgavā, Cēsīs, Daugavpilī un Ventspilī). Ņemot vērā faktu, ka mēs nevaram ietekmēt to, kādā sadalījumā pēc dzimuma un vecuma dāvaniņas tiks atsūtītas uz Latviju, mēs centīsimies piešķirt Jums nepieciešamo kopējo dāvaniņu skaitu, proporcionāli sadalot atsūtītās dāvaniņas pēc dzimuma un vecuma.  

Latvijā projektu koordinē biedrība “Vislielākā dāvana” (nacionālā komanda un 4 reģionālās komandas). Vairāk par projektu, tā vērtībām, pieejamajiem materiāliem, komandu kontaktiem variet atrast mūsu mājas lapā www.vislielakadavana.lv.

Pielikumā atradīsiet arī nelielu apkopotu informāciju par projektu "Vislielākā dāvana", un mēs ceram, ka tā būs noderīga, lai izvērtētu iespēju piedalīties projektā "Vislielākā dāvana".

Jautājumu gadījumā droši zvaniet vai rakstiet e-pastu. Lai Dievs svētī šo mūsu kopīgo darbu!   

Jaunākas ziņas

Pateicība un Lūgšana par projektu Vislielākā Dāvana
Pateicība un Lūgšana par projektu Vislielākā Dāvana

Tuvojoties jaunajam, visaktīvākajam projekta "Vislielākā Dāvana" sezonas posmam, mēs gribētu aicināt Jūs pateikties Dievam, mūsu mīļajam Kungam,...

Turpināt lasīt
Pievienojaties lūgšanu tīklam
Pievienojaties lūgšanu tīklam

Vēlamies informēt, ka ir sākusies pieteikumu pieņemšanaTurpināt lasīt

Participate

Pievienojies mūsu lūgšanu tīklam

Lūdz par Projektu Vislielākā Dāvana visa gada laikā

Biedrība "Vislielākā dāvana" ir dibināta 14.09.2017. ar mērķi realizēt projektu "Vislielākā dāvana" Latvijā un pasludināt Evanģēlija vēsti cilvēkiem.

Projekta Vislielākā Dāvana komanda
Kontakti

Tālrunis+371 26445107+371 26375380
E-pasts
vislielakadavana@gmail.com

Rekvizīti

Biedrība "Vislielākā dāvana"
Reģ.nr. 40008268395
Avotu iela 68-3, Rīga, LV-1009
Swedbank, HABALV22
Konta Nr. : LV88HABA0551044170584